הפלגות דייג פרטיות וקבוצתיות על יאכטה יוקרתית

אם אתם אוהבים את הים ומחפשים לשלב חווית דיג מקצועית עם יאכטה מאובזרת ומפנקת, YACHTLV זה בדיוק המקום בשבילכם! אנו מציעים לכם הפלגת דיג הכוללת ציוד דיג איכותי והדרכה אישית ומקצועית.

הפלגות דיג מתאימות לאירוח קבוצתי, ומלוות בסקיפר המיומן ומנוסה בדיג. YACHTLV תשדרג לכם את החוויה ותעניק לכם אטרקציה מהנה המשלבת בתוכה דיג, שמש ומוסיקה.

להפלגת הדיג אין צורך להביא דבר, כל הציוד הדרוש עבור הפלגת הדייג ימתין לכם במלואו על היאכטה, כך שכל שנותר להביא הוא רק המצב רוח שלכם, וכמובן שהשלל לגמרי שלכם… אין צורך בניסיון דיג קודם, ציוד או רישיון. את הכל אנחנו עושים בשבילכם!

הפלגות הדיג הן פרטיות בלבד ומתאימות למשפחות או לקבוצות חברים עד 6 משתתפים. הן מתאימות בעיקר להפלגות חברים וימי גיבוש, ובמיוחד לחוויית דיג של אבא ובן.

ההפלגות יוצאות בעיקר בשעות הזריחה מכיוון שהים ידידותי יותר בשעות אלה, אך ניתן לצאת גם בשעת שקיעה. הן אורכות כ-4 שעות, וניתן להאריך אותן במחיר מופחת.

אנו מציעים שני סוגי דיג:

דייג בולוס

 בדיג זה היאכטה נמצאת בעומק הים ללא עוגן ובמה שמכונה בפי הדייגים – דריפט. כלומר, היאכטה למעשה נסחפת עם הרוח וכך אנו מכסים שטח דייג יחסית נרחב.

הדיג מתבצע בעומק כ-40 מטר, כאשר דגי המטרה שלנו הם דגים מסוג סינפנים – דגים קטנים בגודל בין 10-25 ס"מ בצבע אדום ומאוד מאוד טעימים, ביחוד בטיגון.

דיג זה מתאים לאנשים חדשים בתחום הדייג המעוניינים בחוויית דייג מיוחדת, שבמהלכה הסיכוי לתפיסת דגים הוא גבוה מאד.

הדיג הוא באמצעות חכות שמתאימות לדיג מיאכטה, שאנחנו מספקים ללקוחותינו (חכות שהן שונות  מחכות לדיג חוף).

דייג טרולינג

 דיג בשיטת טרולינג הינו דיג בגרירה. כלומר, גוררים פיתיונות המחוברים לחכות, הנגררים מאחורי הסירה תוך כדי הפלגה מתמדת.

כאשר נתפס דג שומעים רעש מיוחד של בזזזזזז… שזה רעש שאליו מתמכרים די בקלות ומרגע ששומעים אותו, מבלים את יתר ההפלגה וכן את ההפלגות הבאות בציפייה לשמוע אותו שוב.

דגי המטרה בדיג זה הם פלמידות, טונות שחורות ודוראדו. כמובן שהדייג מתבצע בהתאם לעונה של כל דג. העונות משתנות בהתאם להימצאות הדגים, ואנו לא מוציאים הפלגת דיג אם לא מוכח שאכן הדגים נמצאים באיזור וניתן לדוג אותם.

* לא יתקיים דיג בזמן איסור על דיג בים התיכון. כיום האיסור חל בחודש יוני. בחודש זה כן יתקיימו מסעות דייג בני 10-12 שעות לדיג טונות מסוג אלבקור.

במהלך ההפלגה ניתן לשמוע מוזיקה לבחירתכם שתלווה אתכם במהלך הדיג. כמובן שבהשכרת היאכטה תיהנו מפינוקים ונשנושים באדיבות YACHTLV.

אנו מקפידים על הענקת יחס אישי לכל לקוח ולהעדפותיו, ושמים לב לכל פרט קטן כגדול על מנת ליצור חוויה כוללת וייחודית עבורכם. לשם כך, אנו מקשיבים לכל בקשה ומתכננים את ההפלגה בהתאם לרצון מזמין ההפלגה.

יאכטת אלמה שלנו מאובזרת וכוללת את כל הדרוש לחוויית דיג אולטימטיבית: סיפון גדול ומרווח, חדרי שינה וסלון, מקלחת, שירותים, מערכת סאונד חדשה ועוצמתית ועוד.

 

עוד על הפלגות דייג בדף  https://fishingtelaviv.com

 

 

ההפלגות יוצאות בשעות הבוקר המוקדמות

חוויה מיוחדת לחלוק עם המשפחה והחברים

חווית דיג הכוללת ציוד דיג מקצועי והדרכה

התקשר אלינו או השאר פרטים בטופס למטה ונחזור אליך עם הצעת מחיר משתלמת ללא התחיבות

מחירי השכרת יאכטות משתנים בהתאם למשך ההפלגה, סוג השייט וכמות האנשים. אנחנו נתאים לכם את החבילה המשתלמת ביותר ונעזור לכם לתכנן את השייט המושלם. תאריך ההפלגה הסופי יקבע בהתאם לבקשותיכם ולמזג האוויר הצפוי. כל היאכטות עוגנות במרינה בתל אביב  ההפלגות יוצאות עם סקיפר מקצועי ועם כל האישורים והביטוחים הנדרשים.

Call us צור קשר דילוג לתוכן