קצת עלינו

שלום, אנחנו אלי וינגרטן ואבי אפשטיין, אנו עוסקים בתחום ההפלגות והדיג רוב חיינו, וכיום אנחנו שמחים להגשים חלום אישי ולהיות הבעלים של  YACHTLV.

אלי וינגרטן

בן 36 מגבעתיים, נשוי.

מאז גיל 4 אני אוהב ונוהג לדוג. ההתחלה שלי היתה בשבתות בנמל יפו כשהורי היו משאירים אותי לדוג עם דייג ערבי זקן שלימד אותי את הבסיס לאומנות הדיג. מאז ועד היום אני דג להנאתי וכמובן גם לפרנסתי.

הניסיון הימי המקצועי שלי כולל אינספור שעות ים מעשיות בלימוד הפלגה על מגוון סירות ויאכטות. אני בעל שבע שנות ניסיון כסקיפר, במהלכן עבדתי במועדון יאכטות בארץ וצברתי מיומנות רבה בתחזוקת יאכטות והדרכה בקורס סקיפרים. בנוסף, יש לי ותק רב בהפלגות בין לאומיות כמדריך או בהבאת סירות מחו”ל (דליברי).

אפשר לומר שבשנים האחרונות אני נטו בים, חי ונושם את הים ואפילו בחופשות שלי שוכר יאכטות בחו”ל… אם זה למטרת דיג או הפלגות חוויה, אני שמח כל פעם מחדש להכיר לאנשים חדשים, לקוחות או חברים, את עולם הים בכלל ותחום הדייג בפרט.

עולם הים מבחינתי הוא עולם שלם שמתקיים במקביל לעולם היבשה, אותו רוב האנשים כלל לא מכירים. אני רואה כמטרה חשובה ואפילו שליחות, לייצר לאנשים שלא מכירים את הים, חוויה נעימה וכיפית.

אבי אפשטיין

בן 39 , מכפר סבא, נשוי.

האהבה שלי לים התחילה כבר מילדות, כאשר הייתי מצטרף למשפחה להפלגות בסיני ולמסעות צלילה ארוכים.

הניסיון המקצועי שלי בתחום השייט הוא עשיר מאוד, וכולל הפלגות כסקיפר מזה 13 שנים. בעברי הדרכתי 6 שנים במועדון יאכטות בארץ, ולמעשה לימדתי וליוויתי אנשים מהפגישה הראשונה שלהם עם יאכטה ועד לקבלת רישיון הסקיפר שלהם. ההדרכה כללה את מכלול הנושאים העיוניים והתיאורטיים ואת כל הפן המעשי.

במהלך השנים צברתי עשרות אלפי מיילים ימיים גם בארץ וגם בחו”ל, אם בהדרכות, בהפלגות חופיות, או בהעברת יאכטות מחו”ל לארץ ולהיפך (דליברי). מאחורי עשרות הפלגות לקפריסין עם תלמידים שהדרכתי על היאכטה, בפן התפעולי והבטיחותי בהפלגה בלב ים.

אני אוהב לצאת לים בכל הזדמנות, ומאז ומתמיד נהניתי להעביר לאנשים את הידע שלי ואת האהבה הרבה שיש לי לים, להפלגות וליאכטות.

תפריט
Call us צור קשר דילוג לתוכן