היאכטות שלנו

היאכטות של YACHTLV הינן חדישות, מטופחות, מאובזרות במלואן ומתאימות לכל סוגי השייט: הפלגות רומנטיות והצעות נישואין, ימי הולדת, מסיבת רווקים ורווקות, הפלגות משפחתיות וימי כיף.

יאכטה אלמה

יאכטת אלמה הינה יאכטת “בוטיק” פרטית מרווחת ויפהפייה, המעניקה בין היתר חווית יוקרה לנוסעיה. היא מכילה עד 9 אנשים.

יאכטת אלמה תיקח אתכם אל לב ים שם תוכלו לעצור, להתרווח בנוחות ולשכב על סיפון השיזוף  עם כוס שמפניה, לטבול ולשחות בים, להרגיש את הרוגע והבריזה, וליהנות מהאווירה והשמש.

יאכטה אלמה מאובזרת בכל הדרוש לחוויה של הנאה ומותרות: סיפון שיזוף מרווח, מזרוני שיזוף, שירותים, מקלחת, מטבח ומקרר, 3 חדרי שינה וסלון מערכת סאונד חדשה ועוצמתית ועוד.

שייט רומנטי ביאכטה
מסיבות ואירועים על יאכטה

יאכטה קאטה

יאכטה קאטה, הינה קטמרן מנועית חדשה המתאימה לאירועים וחגיגות כגון מסיבות רווקים ימי הולדת, ימי כיף וגיבוש ועוד. היא מכילה עד 14 אנשים.

יאכטת קאטה תיקח אתכם אל לב ים שם תוכלו לעצור, להתרווח בנוחות ולהשתזף על הסיפון עם כוס שמפניה, לחגוג ולרקוד עם החברים, לטבול ולשחות בים, להרגיש את הרוגע והבריזה, וליהנות מהאווירה והשמש.

יאכטה קאטה מאובזרת וכוללת את כל הדרוש לחוויית כיף אולטימטיבית: סיפון גדול ומרווח, מרחב למסיבות, מרפסת עם ירידה נוחה למים, אבוב ענק לטבילה בים, ציליה גדולה, שירותים, מקלחת מים מתוקים על הסיפון לשטיפה לאחר הטבילה, מלאי קרח ומערכת סאונד חדשה ועוצמתית ועוד.

תפריט
Call us צור קשר דילוג לתוכן